počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
statické stránky
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek

Přihlásit k odběru

Doplňky stravy, kosmetika, superpotraviny.

Obchodní podmínky

 

                                                                                        OBCHODNÍ A REKLAMAČNÍ PODMÍNKY

 

1. Základní ustanovení

 Provozovatelem internetového obchodu „Specialni-vyrobky.com“ je Pavel Kotas, adresa: nám. Přátelství 1518/4, Praha10, 102 00. e-mail: objednavky@faren-praha.cz, mob: 777 180 999, IČO: 67959628.

 Provozovatel E-Shopu (dále jen provozovatel) v tuto dobu není plátcem DPH a prodávané zboží buď to sám prodává nebo zprostředkovává přes smluvní partnery (plátci DPH) při stejných cenách. Objednávky které zadají klienti plátci DPH budou vybaveny naším partnerem který je rovněž plátcem DPH. 

Veškeré nabízené  zboží v kategoriích speciální čistící prostředky má vystaveny bezpečnostní listy a technické listy které zašleme na vyžádání. Provozovatel zboží nedodává do zahraničí.

Vše výše uvedené se nijak neprojevuje na koncových cenách což znamená, že objednané zboží je účtováno za stejnou cenu jako od centrálního dodavatele (dovozce) a stejné ceny jako dovozce má i provozovatel  tohoto e-shopu.

Kupující (dále jen zákazník resp. klient) je povinen uvést pravdivě veškeré své kontaktní údaje a případně fakturační údaje to znamená: pokud je kupujícím podnikatel tak uvede vždy IČ resp. DIČ což platí pro všechny OSVČ a dále - s.r.o., a.s., v.o.s., k.s., družstvo, státní podnik, přízpěvková organizace, tiché společenství, holdingová společnost, jint venture, franchising i zahraniční společnosti.

V případě že podnikatel (živnostník) neuvede IČ a nebo i DIČ nemůže být provedena bezchybná fakturace, proto prosíme o úplné vyplněňování fakturačních údajů v případě živnostníků a podnikatelů. 

Pokud je klient z jaké-koli Evropské země, tak zboží  musí objednat od místního obchodníka a nikoli s tohoto e-shopu. 

 

2. používání cookies

Stejně jako jiné webové internetové stránky používáme i my na tomto e-shopu soubory cookies. V souladu s legislativou EU a § 89 zákona 127/2005 Sb. jsme povinni Vás o tom informovat.

 

3. Objednání zboží

Vyplněním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost této své objednávky a vyjadřuje tím souhlas s těmito obchodními podmínkami. Vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné, pokud není ve smlouvě stanoveno výslovně něco jiného. Zákazník zároveň potvrzuje svoji způsobilost. Zákazník je povinen při zadávání objednávky zprávně vyplnit veškeré své kontaktí údaje jakož i svoji platnou e-mailovou adresu. Po zpracování objednávky bude zákazníkovi na tuto emailovou adresu doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. V případě že klient objednává na firmu tak je povinnen uvést i své IČO případně i DIČ.

Pokud se zákazník zaregistruje, bude mu zasláno přihlašovací jméno a heslo pro případné další nákupy v e-shopu (Specialni-Vyrobky.com ), dále zákazníkovi bude e-mailem zaslán další průběh objednávky a stavu jejího vyřizování. Pokud zákazníkovi na jeho uvedený e-mail do 5ti dnů nedorazí kopie objednávky, je povinen nás kontaktovat na uvedeném kontaktním emailu. Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany. Pokud zákazník objedná nebo se zaregistruje zároveň tímto souhlasí s obchodními podmínkami. Z důvodu obchodních vztahů a dohody s obchodními partnery nedodáváme žádné zboží na Slovensko, a proto ani není uvedena varianta doprava na Slovensko..

 

4. Storno objednávky

Storno objednávky ze strany kupujícího: Objednávku lze stornovat telefonicky nebo emailem do 24 hodin od objednání. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s fakturací, manipulací, expedicí zboží jakož i finanční náhrady za odeslání zboží (pokud již bylo odesláno).

Storno objednávky ze strany prodávajícího: Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že zákazník nepřevezme doručené zboží, v případě že nebude reagovat na upomínku k převzetí zboží a také v případě, že se výrazným způsobem změní cena objednaného zboží nebo objednané zboží již nebude na skladě nebo jinak dostupné. O zrušení objednávky, nebo její části, bude zákazník informován na e-mail který uvedl v objednávce. Pokud již klient hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.

 

5. Cena zboží

Ceny zboží uvedené v internetovém obchodě "Faren Praha" jsou uvedeny včetně DPH a tyto ceny jsou platné v okamžiku odeslání objednávky. V dopravě* zboží dochází ke změnám i bez uvědomění klienta. V ojedinělých případech kdy je prováděna pravidelná údržba e-shopu se může stát, že cena či skladový stav se odchýlí v řádu jednotek korun-tento stav může u nás klient bez problémů reklamovat telefonicky či písemně.


6. Způsoby platby:

   • Dobírka - platba dobírky přímo řidiči/přepravci ihned při převzetí zboží.

   • V hotovosti - při převzetí řidiči/přepravci spediční společnosti.
   • Na fakturu - dodané zboží je nutno zaplatit dle přiložené faktury. Případné dotazy směrujte na email:  objednavky@faren-praha.cz

    

7. Doprava* a balné

Doprava zboží z tohoto e-shopu podléhá v některých případech speciálním podmínkám pro přepravu ADR. Provozovatel si vyhrazuje provádět změny v doravě* zboží bez předchozího upozornění klienta (např. u přepravy ADR jsou vyšší ceny nežli je cena kterou uvádíme v možnostech přepravy na tomto e-shopu).

Cena dopravy je přímo závislá na druhu přepravovaného zboží (viz. ADR) i na váze přepravovaného zboží.

Uvedené ceny za dopravu se týkají zásilek do 10ti kg a jsou pouze orientační.!

Obvykle je zboží zákazníkovi doručeno do šesti pracovních dní od zadání objednávky-dodací dobu negarantujeme z důvodu různorodosti zboží a nutnosti používat i speciální druh dopravy*

Cena dopravy* do celkové váhy 10kg:

   • Toptrans: cca 280,- Kč (orientační cena).

   • Česká pošta (balík do ruky): cca 160 Kč (orientační cena).

   • Balík do zahraničí (např. Slovensko) nezasíláme.
 

Cena za zvolený způsob úhrady:

   • Dobírka: 30 Kč
   • Při nákupu nad 10 000 Kč je dopravné zdarma. Odpuštění poplatku za dopravu se netýká objednávek, jejichž celková hmotnost překročí 100 kg - v takovém případě je cena za dopravu domluvena individuálně.
Provozovatel internetového obchodu má právo na změnu dopravy* zásilky aniž by o tom informoval klienta.

 

8. Bodové ohodnocení zakoupeného zboží

Zboží a výrobky prodávané v tomto e-shopu jsou bodově ohodnoceny. Jeden bod je roven jedné kč,-. Body nejsou propláceny, ale směňovány za zboží (cena zboží která je uvedena v tomto e-shopu). Každý výrobek má svoji finanční hodnotu která je vyjádřena také výše zmíněnými body. Bodová hodnota výrobků je různá a tuto bodovou hodnotu může provozovatel e-shopu libovolně měnit jak uzná za vhodné.

Příklad: V současné době platí toto vyjádření bodové hodnoty - když klient má nastřádáno 130 bodů (= 130,- Kč) takže může obdržet za tyto body jeden kus výrobku který má cenu 130,- Kč aniž by cenu tohoto výrobku zaplatil penězi. V případě, že klient uplatní nahromaděné body tak může odebrat zboží např. dobírku (od přepravce) a zaplatí pouze stanovenou cenu za dopravu. Při osobním odběru (pouze v Praze) neplatí klient za výrobek na který uplatnil body žádnou finanční cenu.

  

9. Odstoupení od kupní smlouvy

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující - nepodnikatel-fyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu.Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně nákupního dokladu a záručního listu, pokud byl vystaven. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí.

 

10. Odpovědnost za správnost údajů

Informace na webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetích stran a mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti či typografické chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění. Provozovatel tedy nemůže bezvýhradně garantovat správnost jejich obsahu.

Provozovatel nenese vůči jiné straně odpovědnost za škody, způsobené použitím informací z internetového obchodu nebo odkazovaných webových stránek, nebyli-li tyto informace na přání zákazníka následně písemně potvrzeny ze strany provozovatele.

Obrázky jsou ilustrativní a obal výrobku může být odlišný. Rozhodující je etiketa výrobku a popis výrobku jak na etiketě tak i v textech na tomto e-shopu.

 

11. Záruka a reklamace

Vyskytne-li se u zakoupeného zboží vada, má zákazník právo tuto vadu reklamovat.

Při prodeji zboží zákazníkům prodávající odpovídá za to, že zboží má požadovanou jakost, množství, míru a hmotnost. Musí být bez vad a musí odpovídat obecně platným normám.
Prodávající odpovídá za vady, které má prodané zboží při převzetí a za vady, které se vyskytnou po převzetí v záruční době.

 

Lhůty pro uplatnění reklamace:
    • Záruční doba nepotravinářského zboží je 24 měsíců od převzetí zboží zákazníkem.
    • Na nepoškozený výrobek může klient uplatnit možnost vrácení do 30ti dnů od převzetí zboží. Zboží musí být v původním originálním balení a            nepoškozené s původní váhou (kapalné koncentráty nevyteklé).

Neodstranitelné vady:

    • Vady výrobků prodávaných na tomto e-shopu mohou být pouze poškozením obalu přepravcem při přepravě.
    • Záruční doba je u všech výrobků 2 roky. Výrobky nesmějí být dlouhodobě vystaveny silnému mrazu!

 

12. Souhlas o zpracování osobních údajů

Odesláním osobních údajů vyjadřuje zákazník souhlas se zpracováním osobních údajů.

Zákazník souhlasí s tím, že provozovatel e-shopu je oprávněn zařadit poskytnuté údaje do databáze příjemců obchodních sdělení. Dále zákazník souhlasí s jejich následným zpracováním, a to i prostřednictvím zpracovatele pro účely zasílání informací, novinek a dalších obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání tohoto souhlasu s tím, že k těmto údajům mohou být v budoucnu přiřazeny za podmínek zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů i další údaje. Zákazník bere na vědomí, že má práva dle § 11, 21 ZOOÚ, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může zákazník bezplatně kdykoliv písemně odvolat.

 

*Doprava pro výrobky se liší svým složením i objemem, takže zásilky jsou dopravovány podle obsahu přepravované látky a proto se může stát, že provozovatel změní dopravce bez předchozího oznámení klientovi - např. chemicky modifikované kapaliny nelze přepravovat běžným přepravcem a proto se přepravují ADR.